Sama so sebou

Ako budem vedieť, že je to ten pravý partner?

Motýliky v brušku, neustále myslenie na partnera, vôňa jeho tela. Toto všetko sa viaže ku signálom, že je to ten ,,pravý“. Chémia, vzhľad a správanie sú 3 kategórie, ktoré väčšinou zvažujeme pri voľbe partnera. Aké sú naozajstné signály, ktoré nám hovoria, že je to ten pravý partner? Kedy zistíte, či je pre vás daný človek ideálnym partnerom?

Pravý partner sa na vás pozerá inak

Nemusí sa pritom nutne usmievať. Vhodný partner sa na nás denne pozerá očami, ktoré sú plné lásky, šťastia, radosti, i keď možno občas plné zmiešaných pocitov. Láska pozná dobré i krušné chvíle. Ten pravý partner ich však bez akýchkoľvek zaváhaní s vami vydrží. Ak prídete domov a tešíte sa na to, ako sa doma opäť spolu stretnete, máte vyhraté.

Pravý partner vás nebude súdiť

Ak sa akokoľvek rozhodnete, nebude vás súdiť. Príjme vaše rozhodnutie tak, ako ho prijmete vy. Ak si svojim názorom nebudete istá, bude o ňom pochybovať i on. V takýchto situáciách sa nezľaknite, pretože je možné, že práve vy budete musieť o niečo pozmeniť vaše myšlienky. Nie je to však niečo, za čo by ste sa naňho mali hnevať. Ten pravý partner chce pre vás len to najlepšie.

Pravý partner nebude pozerať na vašu váhu

Popravde, vo vzťahu riešime najmä my, ženy, naše postavy. Pre nášho partnera (vo väčšine prípadov) nie je postava až taká prvoradá, ako si myslíme. Preňho je podstatné, aby sme boli zdravé a šťastné. Ono aj tak platí staré známe, ak sa s niekým vidíte každý deň, nevšimne si pár kíl naviac. Muži neriešia takéto malichernosti. Ak však so sebou nie ste spokojné, zmeňte svoju postavu preto, lebo vy sami chcete.

Pravý partner si vás bude zastávať

Nech budete mať akýkoľvek názor, vždy si vás zastane. Okrem momentov, kedy bude vedieť, že vďaka svojmu presvedčeniu si môžete ublížiť, prípadne vám bude ublížené. Vždy vám dá na veci aj druhý pohľad, ktorý vám môže pomôcť pri rozhodovaní. Partner vás podrží najmä pri rôznych rodinných či priateľských situáciách. Je to niekedy taký ochranársky pud, že si zastávame tých, ktorým sa deje krivda. Druhý človek má vždy na veci reálnejší obraz, pretože nie je zasiahnutý v takej veľkej miere emóciami.

V tom pravom vzťahu budete kvitnúť obaja

Niekedy sa vraví, že vo vzťahu kvitneme. Pomaličky postupne otvárame naše jemné lupene, neustále nám rastú nové, máme pocit, že sme ako taká rozkvitnutá kvetina. Netreba zabúdať na to, že vo vzťahu sú vždy 2 osoby. Ak kvitne jeden, mal by kvitnúť aj druhý. Vo vzťahu by sme sa mali pokúšať o to, aby sa obe osoby rozvíjali po rôznych stránkach. Nie je to len o vzdelanostnom rozvoji. Ide o celkový proces rozvoja osobnosti, ktorý nám nikto iný nezabezpečí tak dokonale, ako ten pravý partner.

Kedy teda zistíte, či je to váš pravý partner?

Pravého partnera nemusíte spoznať okamžite. Pravého partnera spoznáte až vo vzťahu, kedy zistíte, ako reaguje, ako sa správa, aké má hodnoty. Až po dlhšej dobe budete vedieť, či chcete s týmto človekom naozaj ostať alebo nie. Každopádne, ak máte pri danom človeku pocit ,,niečo mi na ňom nesedí“, tak určite niečo nie je v poriadku.

Foto: Unsplash.com

Zdieľajte na svojich sociálnych sieťach:

Mohlo by sa ti tiež páčiť...